Projekt wzoru:
Jeżeli potrzebujesz indywidualnego projektu swojej etykiety to idealnie trafiłeś. W naszym gronie posiadamy ponad 500 klientów, którzy wybrali tą właśnie opcje. GWARANCJA SATYSFAKCJI 🙂

WAŻNE – jako nieliczni na rynku specjalizujemy się właśnie w tej branży i pilnujemy nowych przepisów jakie powinna mieć etykieta, podpowiadamy co powinna zawierać i czego unikać.

CENA: 120zł

W ramach projektu indywidualnego stworzymy etykietę dopasowaną do Twoich potrzeb – aby wyróżniała się na tle konkurencji, przyciągała uwagę i jednocześnie była wizytówką Twojej pasieki. Jeżeli chciałbyś wykorzystać swoje własne materiały, zdjęcia swoich uli, rejonu to prosimy o ich przesłanie.

Wybierając tą opcję masz pewność, że nikt nie wykorzysta nigdy Twojego projektu. Będzie on unikalny i dostępny w każdym momencie. Ten sam projekt możesz także przenieść na wizytówki, ulotki, banderole itp.

Płacisz jednorazowo za sam projekt, który może Ci służyć przez nata- zamówienia składasz telefonicznie lub mailowo pisząc jaką ilość potrzebujesz i z jaką nazwą miodu. Co roku aktualizujemy datę przydatności do spożycia.

Dodatkową opcją jest także Projekt logo Twojej Pasieki

– Indywidualne logo Twojej pasieki, które możemy wstawić na wszystkich zakupionych przez Ciebie produktach. Wysyłamy je do Ciebie i jest w 100% do Twojej dyspozycji.
CENA: 100zł


UWAGA!
Przy zakupie indywidualnego wzoru etykiety projekt logo 50% taniej.

W związku z RODO nie możemy ujawnić wszystkich zrealizowanych prac. Poniżej przykład etykiety dopasowanej do nazwy, spełniająca najnowsze normy i opisy.